Vidinis SEO​

Jei turite savo interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę, be abejo, stebite, kiek žmonių apsilanko jūsų tinklalapyje, kiek jame praleidžia laiko, kuo domisi ir ką perka. Tačiau visada norisi pritraukti didesnį lankytojų srautą į savo puslapį, tiesa? O didžiausias nusivylimas užplūsta tuomet, kai pastebite, kad į tinklalapį atklydęs žmogus labai greitai jį palieka… Ar kada susimąstėte, kiek pardavimų dėl to neįvyko?  Kiek potencialių klientų pasirinko ne jus, o rinkos lyderį? 

Vis tik išeitis yra! Ir galite užtikrinti, kad potencialūs klientai sužinotų jūsų išskirtinumą, lygindami jus su rinkos lyderiu! Ką turėtumėte daryti ir kas jums gali padėti? Vidinis seo optimizavimas! Jei siekiate, kad potencialūs klientai sužinotų jūsų išskirtinumus, reikia gerai atlikti vidinį SEO.

Kas yra vidinis SEO?

Jau pats žodis vidinis nusako, kad darbai yra atliekami tinklalapio viduje. Jis yra optimizuojamas – sutvarkomas ir paruošiamas taip, kad „Google“ dirbtinis intelektas suprastų, jog būtent šis tinklalapis yra tai, ko internete ieško potencialūs klientai, ir organinėje „Google“ paieškoje nemokamai pozicionuoja jį aukščiau. Taigi, vidinis ir išorinis SEO yra svetainės optimizavimo darbai, leidžiantys padidinti internetinio tinklalapio lankytojų  srautą.

Kokie veiksmai turi būti atliekami?

Internetinės svetainės viduje turėtų būti atliekami šie darbai:

Žinoma, prieš tai būtina atlikti išsamų raktažodžių tyrimą ir sudaryti tinkamą tinklalapio struktūrą. Kai viskas bus suderinta su SEO taisyklėmis, jūsų interneto puslapis bus paruoštas lankytojų srautui, kuris užtikrins pardavimų augimą.

Patyrinėkime, kaip vidinis SEO  atskleis jūsų išskirtinumą

Jau supratote: tam, kad vidinis SEO būtų atliktas gerai, reikės atlikti nemažai darbų. Kokia kiekvieno iš jų nauda? Gal galima kažkurį praleisti ir tokiu būdu sumažinti darbų apimtis bei lėšas? Turime pasakyti, jog būtina paisyti visų SEO taisyklių, jei norite pasiekti geriausių rezultatų. Patyrinėkime, kokia yra šių SEO darbų nauda. 

1. Raktažodžių tyrimas atskleis, ko ieško potencialūs klientai

Toks tyrimas padės sužinoti, kaip internete jūsų prekių ar paslaugų ieško potencialūs klientai, kokie raktiniai žodžiai ir frazės yra populiariausi ir tinkamiausi jūsų verslui, kokius raktažodžius naudoja konkurentai ir kokius būtina naudoti jums.

2. Tinkama tinklalapio struktūra padės klientams greičiau rasti tai, ko ieško

Pagal raktažodžių tyrimo rezultatus galima sudaryti tokią efektyvią tinklalapio struktūrą, kad į jūsų  svetainę atėjęs lankytojas labai aiškiai pamatytų, kaip išdėstytos prekės ar paslaugos ir ką jam siūlote. Aiški tvarka svetainėje padeda greičiau surasti tai, ko žmogus ieško.

3. Pagal raktažodžius parašyti tekstai atskleis jūsų išskirtinumus

Visas svetainės turinys – tekstai ir nuotraukos turi atitikti SEO reikalavimus. „Google“ naudojamas dirbtinis intelektas lengvai atpažįsta, ar parašytas tekstas atitinka teikiamas paslaugas ir siūlomas prekes. Todėl verta naudoti raktažodžius, rašyti lengvai ir įdomiai, tačiau aiškiai ir suprantamai. Jūsų tinklalapio tekstai turėtų būti  naudingi, informatyvūs ir skatinantys pardavimus.

4. Žmonių dėmesį atkreips tinkamai parašyti tinklalapio šūkiai

Daugiausio dėmesio pritraukia įdomūs reklaminiai šūkiai. Jie taip pat būtini jūsų svetainėje. Tačiau net ir rašant šūkius, reikėtų panaudoti raktinius žodžius, kurių ieško žmonės, bei H1 šūkio formatą.

5. Meta žymos sudomins ir paskatins spausti ant jūsų nuorodos „Google“ paieškoje

Jei meta žymos, kitaip vadinamos meta duomenimis, atitiks jūsų svetainės turinį ir kliento lūkesčius, pardavimai augs. Kas yra meta žymos? Paaiškinsime pavyzdžiu. Žmogus paieškos sistemoje įveda raktažodį „vyriškos kelnės“. Pirmiausia į akis jam krinta svetainių pavadinimai didelėmis mėlynomis raidėmis paieškos lauke: tai – meta pavadinimas (angl. Meta Title). Virš jo visada matoma svetainės nuoroda, o po pavadinimu – meta aprašymas (angl. Meta Description) smulkiomis raidėmis. Skaitydamas šiuos pavadinimus ir aprašymus, žmogus nusprendžia, į kurią svetainę pirmiausiai užsuks.

6. Techninis SEO padarys tinklalapio kodą idealiai tinkamu „Google“

Kai vidinis svetainės SEO beveik atliktas, tuomet reikalingas SEO auditas ir techninis SEO. Jo metu tikrinamos programavimo klaidos. Pajungiamas „sitemap.xml“ tam, kad jūsų internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė būtų indeksuojama Google, sutvarkomas robots.txt failas, užpildoma „schema.org“, patikrinamas svetainės užsikrovimo greitis, tinkamumas mobiliesiems įrenginiams ir atliekami kiti panašūs techniniai darbai.

Ką turėtumėte daryti dabar?

Jei norite atskleisti ir pabrėžti savo įmonės, prekių ar paslaugų išskirtinumą ir paskatinti pardavimų augimą, jums būtina atlikti savo tinklalapio vidinį SEO. Susisiekite su mumis jau dabar! Tegul visi potencialūs klientai sužino apie jus kuo greičiau!

Susisiekite