SEO eksportui​

Leiskite atspėti, kas jūs esate. Plėtojate savo verslą ir norėtumėte būti vienas iš tų, kuris gerina Lietuvos eksporto statistiką? Gal jūsų prekės, paslaugos ar kiti projektai skirti būtent užsienio rinkai? O gal esate rimtos įmonės atstovas, atsakingas už eksportą?

Kaip bebūtų, jei skaitote šį tekstą, esame tikri, jog jus domina sėkmingi pardavimai kitų šalių pirkėjams. Todėl tuoj sužinosite, kaip SEO paslaugos gali padėti efektyviau plėtoti Lietuvos eksportą.

Pasitikrinkite, ar jums gresia nesėkmė eksporte?​

Net ir gerai žinodami bei išmanydami, kas yra eksportas, galite patirti nesėkmę. Kaip? Įsivaizduokite, norėdami giliai įsitvirtinti kurioje nors užsienio rinkoje arba net keliose Europos ar pasaulio šalyse, jūs ieškote tarpininkų, agentų ar atstovų, vadinamųjų, dilerių (angl. dealer), kurie išmano jums aktualią rinką. Visiškai pasitikite jais ir atiduodate į jų rankas savo verslo sėkmę.

Tačiau ar kada pagalvojote, kokius finansinius nuostolius galite patirti ir kiek investicijų prarasti, jei toks tarpininkas, neinvestavęs į jūsų prekės ženklo žinomumą, nutrauks bendradarbiavimą su jumis? Ar jau žinote, kokiais būdais apsaugosite save ir savo verslą nuo nesąžiningų „dilerio“ veiksmų? Pagalvokite, o gal verta turėti atskirą eksporto kanalą, kuris leistų nuo to apsisaugoti?

Kas gali padėti sėkmingai eksportuoti?​

Bet kokioje verslo srityje konkurencija pasaulyje išties yra didelė. Todėl Lietuvos eksporto įmonės, norėdamos sėkmingai konkuruoti investuoja didžiules lėšas. B2C ir B2B eksportas kainuoja šimtus tūkstančių eurų ir reikalauja tarpininkų, kurie atstovautų įmonę kitose šalyse. Dar didesnė nesėkmė, jei susiduriate su nelabai sąžiningais tarpininkais. Tuo metu su „Google“ galima keletą kartų pigiau vystyti eksportą ir būti nepriklausomiems nuo tarpininkų. Ar žinojote tai?

Ką gali SEO?​

Taigi, jau žinote, kad SEO gali padėti jums net keletą kartų pigiau parduoti savo prekes, paslaugas ir kitus projektus užsienio rinkoje. Kokybiškas ir pagal visus SEO reikalavimus parengtas turinys jūsų verslo internetinėje svetainėje bei tinkamos ir efektyvios atgalinės nuorodos gali pritraukti jums reikalingų klientų iš bet kurios pasaulio šalies ir padidinti jūsų pardavimus.

Kaip įsitvirtinti užsienio rinkoje su SEO?​

Tai profesionalių SEO specialistų darbas, kurie turėtų gerai išanalizuoti jūsų norimą rinką, galimus konkurentus, atrinkti svarbiausius raktažodžius, kurie aktualūs toje šalyje ir kurių labiausiai ieško potencialūs jūsų klientai. Tuomet būtina kurti kokybišką, vertę kuriantį svetainės turinį, kuris sudomintų skaitytojus, skatintų juos domėtis jumis ir jūsų prekėmis, paslaugomis ar projektu, ir galiausiai sužadintų norą tapti jūsų pirkėju.

Tačiau pasaulyje yra keli milijardai internetinių svetainių ir kasdien jų vis daugėja. Todėl tam, kad potencialūs pirkėjai rastų būtent jūsų tinklalapį, būtina sukurti kuo didesnį atgalinių nuorodų tinklą. Tuo taip pat pasirūpins profesionalūs, savo darbą gerai išmanantys ir patirties užsienio rinkoje turintys SEO specialistai.

Ką galite padaryti dabar?​

Taigi, jau įsitikinote, kad sėkmingas eksportas – tai profesionaliai atliktų SEO veiksmų rezultatas. Ar jau esate pasirengę savo sėkmei? Mes pasiruošę jums padėti įsitvirtinti bet kurioje pasaulio rinkoje ir padidinti pardavimus. Susisiekite su mumis dabar ir kartu aptarsime geriausius bei efektyviausius žingsnius jūsų verslo tikslų link!

Susisiekite