SEO paslaugos

Kažkas yra pasakęs: jei tavęs nėra internete, tavęs nėra visai. Ir tai tikra tiesa! Štai kad ir dabartinė COVID-19 pandemijos situacija. Ar prieš tai esate kada pagalvoję, kaip jūsų įmonė ar verslas išgyvens ir išliks ekonominio neapibrėžtumo sąlygomis? Ką darysite, jei dalis klientų atsisakys jūsų verslo paslaugų ir neturėsite pinigų mokamai reklamai? Kaip pritrauksite naujų klientų?

Kiekvienam verslui svarbu stabiliai veikti net ir neapibrėžtumo ar nuosmukio metu. O jums? Ar jau žinote, kaip pritrauksite klientų krizės ir naujo karantino metu? Ko gero, skaitydami šiuos klausimus, sunerimote. Tačiau sprendimas yra! Tai seo paslaugos – jūsų verslo tinklapio seo optimizavimas.

SEO konkurentų analizė

Žinokite apie konkurentus viską! Tai padės jums įgyti pranašumą prieš juos ir užimti aukštesnę poziciją organinėje Google paieškoje.

Vidinis SEO

Atskleiskite potencialiems klientams savo išskirtinumą ir tapkite rinkos lyderiais, paruošę tinklalapį, atitinkantį visas SEO taisykles.

Išorinis SEO

Didinkite savo tinklalapio žinomumą, kurdami kokybiškų atgalinių nuorodų tinklą lyg autoritetu ir pasitikėjimu grįstas rekomendacijas.

Raktažodžių tyrimas

Sužinokite, ko iš tiesų žmonės ieško Google, ir pritraukite didelį nenutrūkstamą potencialių klientų srautą į savo tinklalapį.

SEO eksportui

Didinkite savo verslo žinomumą bet kurioje užsienio rinkoje ir vystykite eksportą nepriklausomai nuo jokių tarpininkų.

SEO konsultacija

Su mentoriaus pagalba atlikite visą SEO projektą patys, atraskite daugiau galimybių savo verslui internete ir mėgaukitės sėkme.

Kas tai yra SEO paslaugos?

Pažodžiui SEO reiškia paieškos sistemų optimizavimą (angl. Search Engine Optimisation), kuris padeda internetinei svetainei iškilti  į „Google“ paieškų viršų – pirmąjį „Google“ puslapį. Šis procesas susideda iš skirtingų etapų, tačiau kiekvienas iš jų labai svarbus. Štai pagrindiniai SEO optimizacijos etapai:

Šiek tiek žemiau aptarsime visas šias seo paslaugas. Tačiau dabar, ko gero, jums rūpi sužinoti, kaip visa tai gali padėti pritraukti klientų net ir ekonominės krizės metu.

Kaip seo paslaugos padeda pritraukti klientų?

Paanalizuokime pavyzdį. Įsivaizduokite, jog esate vyriškų rūbų parduotuvės ir / ar elektroninės parduotuvės savininkas. SEO specialistas kruopščiai atrenka jūsų verslui naudingiausius raktinius žodžius, pagal kuriuos jūsų būsimi klientai randa jūsų svetainę ir teikiamą paslaugą ar parduodamą prekę. Kartu pastebite, kad vyriški drabužiai yra viena populiariausių raktinių frazių, kurią vesdami vyrai tikisi rasti sau tinkamų rūbų internete ir galbūt įsigyti. Būtų gerai, kad įvedus minėtą frazę, jūsų e. parduotuvė pasirodytų „Google“ paieškos viršuje, ar ne? Tai jums užtikrintų didesnį klientų srautą į svetainę. Juk dauguma žmonių paslaugų ir prekių ieško pirmame paieškos puslapyje, rečiau – antrame, o į kitus net neužsuka.

Taigi, SEO specialistas padaro visus reikalingus darbus, kad įvedus raktinį žodį ar frazę į „Google“ paieškos lauką, jūsų vyriškų rūbų e. parduotuvė būtų matoma pačiame viršuje, būtų patraukli ir patogi naudoti, o susidomėjęs klientas rastų, ko ieško ir norėtų įsigyti pas jus. Su SEO paslaugomis jūsų vyriškų rūbų internetinė svetainė tampa kokybiška ir lengvai naudojama. Tai skatina klientą mažiau galvoti, mažiau ieškoti kitų variantų, o tiesiog pasikliauti jūsų elektronine drabužių parduotuve.

Kaip jums tokia vizija? Ar norėtumėte tokių rezultatų realybėje? Tuomet laikas sustiprinti jūsų verslo imunitetą seo paslaugomis.

Ar galima sakyti, kad seo paslaugos yra vitaminai verslui?

Tam, kad būtume sveiki, geros nuotaikos, pilni energijos, mūsų organizmui būtini vitaminai, pavyzdžiui, A, B, C, D, E. Jeigu negautume bent vieno iš jų ilgesnį laiką, pavyzdžiui C, netrukus pradėtume sirgti. Lygiai taip pat jūsų verslui internete yra reikalingos SEO paslaugos. Negalime atsisakyti nei vieno, nes kiekvienas yra savaip svarbus, o visi drauge – geriausi vitaminai jūsų verslui.

Kaip vyksta seo optimizavimas? Ar galiu tai atlikti pats?

„Prasibrauti“ į pirmas pozicijas – atsakingas, ilgas ir kruopštus darbas, dažniausiai atliekamas kelių žmonių komandos. Būtina nuolat domėtis naujovėmis, ką ir daro profesionalūs SEO specialistai, nes „Google“ naudoja dirbtinį intelektą ir nuolat tobulina algoritmus. Tik geriausi, klientų lūkesčius atitinkantys puslapiai rodomi viršuje. Todėl SEO darbai yra labai logiški, apmąstyti, ne kartą išbandyti ir iš tiesų veiksmingi, jeigu juos atlieka profesionalai.

Be to, tai yra ilgalaikis procesas, kartais trunkantis metų metus. Tai tarsi sporto varžybos: net ir iškovojęs prizinę vietą, sportininkas negali atsipalaiduoti ir liautis treniravęsis, nes kitaip varžovai aplenks jį kitose rungtynėse. Taip pat ir internetinė svetainė, iškilusi į paieškos viršūnę, dėl konkurentų veiksmų gali prarasti savo poziciją. Todėl SEO analizė turėtų būti atliekama nuolat.

Taigi, SEO reklama – ilgas ir sudėtingas kelias, turintis savo kainą, bet rezultatai stulbinantys, generuojantys gausius pardavimus bei pajamas. Todėl profesionalios SEO paslaugos atsiperka ir finansų, ir laiko atžvilgiu.

Nuo ko pradėsime? Svarbiausi žingsniai.

Jei apsisprendėte pasinaudoti profesionalų SEO paslaugomis, tuomet svarbu žinoti, kokiais etapais viskas vyks.

Nustatysime, kokių vitaminų jūsų svetainei reikia daugiausia

Kadangi SEO yra marketingo dalis, pradžioje įvertinsime jūsų internetinio verslo augimo galimybes, naudojamo marketingo strategiją, kad su SEO būtų pasiektas verslo ir pajamų augimas. Atliksime svetainės seo analizę, „diagnozuosime“, kokių vitaminų jai reikėtų daugiausiai. Išanalizavę stipriąsias ir silpnąsias puses, sudarysime reikiamų veiksmų planą, kad jūsų svetainė atrodytų labai gerai, palyginus su konkurentų, būtų patraukli klientams, o kartu papultų ir į „Google“ viršūnę.

Atliksime jūsų verslui tinkamų raktinių žodžių tyrimą

Tai svarbus, pamatinis darbas, ant kurio „statysime“ visas tolesnį SEO projektą. Jo tikslas – sužinoti, kaip internete jūsų paslaugų ieško potencialūs klientai. Raktinių žodžių tyrimas padės išsiaiškinti, kokie žodžiai ir frazės yra populiariausi ir tinkamiausi jūsų verslui, kad atvedę klientų srautą, sugeneruotų didžiausias pajamas. Tam atliksime rinkos tyrimą ir jūsų svetainės analizę,  išsiaiškinsime,  kokius raktažodžius naudoja konkurentai ir parengsime aiškią strategiją, kaip juos nukonkuruoti.

Parengsime arba koreguosime jūsų interneto svetainės tinklalapio struktūrą

Meniu lankytojas turi matyti visą svetainės struktūrą, visas joje esančias nuorodas į puslapius, išdėstytus aiškia tvarka. Tuomet jis galės greitai surasti norimą puslapį ir nukeliavęs į jį, įsigyti ieškomą prekę / paslaugą. Meniu galima palyginti su paprastos parduotuvės lentynomis. Jeigu klientui reikia marinuotų pomidorų, įėjęs į parduotuvę, jis suranda marinuotų produktų lentyną ir pasiima savo prekę, užuot ilgai klaidžiojęs po parduotuvę. Taigi, tinklalapio struktūroje (meniu) jūsų klientas aiškiai matys visas internetinės svetainės lentynas-puslapius.

Atliksime jūsų svetainės vidinį SEO

Šiame etape darbai vyks svetainės viduje, kad „Google“ dirbtinis intelektas suprastų, jog ji yra tai, ko internete ieško potencialūs klientai, ir pozicionuotų jus aukščiau. Tam reikės sutvarkyti jūsų svetainės turinį – tekstus, nuotraukas, vaizdo įrašus, derinant su SEO taisyklėmis, paruošti lankytojų srautui, sutvarkyti meta duomenis ir atlikti techninį SEO. Tinkamai panaudoti raktažodžiai SEO tekstuose ir meta žymose, teisingai atlikti SEO audito ir techniniai SEO darbai jūsų svetainėje ne tik pritrauks daugiau lankytojų, bet ir paskatins pardavimus.

Galiausiai, kursime jūsų svetainės ryšių tinklą, atlikdami išorinį SEO

Kai svetainėje padarytas vidinis SEO, tuomet atliekama dar viena seo paslauga – išorinis SEO. Tai tarsi svetainės ryšių užmezgimas: gyvenime ir versle siekiant sėkmės, naudinga turėti ryšių, draugų, kurie gali prisidėti ar bendradarbiauti, įgyvendinant idėją. Internetiniam verslui šią paskirtį atlieka ne žmonės, o kokybiškos nuorodos, vedančios į jūsų svetainę. Jos paskleidžiamos aukštą reitingą turinčiuose portaluose. Jeigu turite daug kokybiškų atgalinių nuorodų, vaizdžiai tariant tinkamų ryšių su savo internetine svetaine, „Google“ nusprendžia, kad jūsų svetainė yra svarbi ir ją pozicionuoja aukščiau. Tad parengsime ir originalių SEO straipsnių su raktažodžiais ir reikiamomis atgalinėmis  nuorodomis.

Ką turite padaryti DABAR?

Ši informacija tai tik maža dalelė to, ką galima būtų pasakyti apie SEO paslaugas. O jūs, ar jau esate pasirengę pritraukti daugiau klientų ir padidinti savo pardavimus? Norėtumėte, kad įvertintume jūsų internetinę svetainę? Mes pasiruošę suteikti jums SEO konsultaciją ir atlikti pilną SEO optimizaciją. Drąsiai rašykite dabar!